Miasteczko Westernowe TWINPIGS

Katowicka 24, 44-240 Żory
Udostępnij to miejsce

Dane kontaktowe

Lokalizacja

Miasteczko Westernowe TWINPGS w Żorach to centrum rozrywki dla całej rodziny.

Ponad 30 atrakcji, a wśród nich m.in. karuzele, strzelnice, koło młyńskie, czy mini ZOO, gwarantuje świetną zabawę nie tylko dzieciom, ale także dorosłym. Poza tym pokazy kaskaderskie, wioska indiańska, czy wizyta w Zaklętym Saloonie sprawiają, że można poczuć się tam jak na Dzikim Zachodzie. Wszyscy fani westernów mogą spróbować swoich sił także przy strzelaniu z łuku, wypłukiwaniu złota oraz dojeniu krowy.

Na amatorów dobrej kuchni, którzy chcą odpocząć i spędzić chwilę czasu z bliskimi, czekają restauracje z prawdziwym amerykańskim jedzeniem, którym delektować się można przy akompaniamencie muzyki country granej na żywo. Po całym dniu pełnym wrażeń odpoczynek umożliwia Hotel Texas*** oferujący pokoje w stylu indiańskim, meksykańskim oraz kowbojskim, a także pokoje wieloosobowe urządzone na styl cel więziennych. Do dyspozycji jest także bezpłatny parking.

To miejsce nie ma jeszcze żadnych opinii.

Bejo Place

Platforma BejoPlace to bezpłatne i innowacyjne narzędzie, przy pomocy którego znajdziesz udany przepis na weekend lub popołudnie ze swoją pociechą: park rozrywki, muzeum, centrum edukacji. Dzięki opcji lokalizacji szybko wyszukasz atrakcje znajdujące się w najbliższej okolicy, a dzięki rekomendacjom użytkowników wybierzesz miejsce, do którego naprawdę warto się wybrać.

Popularne kategorie

© Copyright Bejo Places Wszystkie prawa zastrzeżone
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.