Energylandia

al. 3 Maja 2, 32-640 Zator
Udostępnij to miejsce

Dane kontaktowe

  • al. 3 Maja 2
    32-640 Zator
  • +48 (33) 486 15 00
  • biuro@energylandia.pl

Lokalizacja

Największy Park Rozrywki w Polsce, czyli Energylandia to kilkadziesiąt różnych atrakcji rozmieszczonych na obszarze 26 hektarów. Kupując jeden bilet wstępu, korzystać można aż z czterech stref rozrywki: Bajkolandii (oferuje ona spotkania z najbardziej lubianymi postaciami bajkowymi), Strefy familijnej, Strefy ekstremalnej (znajduje się tutaj m.in. imponujących rozmiarów wahadło Azec Swing, które osiąga prędkość do 100km/h) oraz Water Parku.

Liczne karuzele, roller coastery, zjeżdżalnie oraz atrakcje wodne, dostarczą adrenaliny każdemu gościowi Energylandii, niezależnie od wieku. Chwilę relaksu po intensywnych przeżyciach stanowić może wizyta w strefie wodnych zabaw, stylizowanej na egzotyczną wyspę. To idealne miejsce na odpoczynek w promieniach słońca albo kąpiel w basenie pod okiem ratowników. Oprócz wielu niespodzianek, jakie oferuje park rozrywki, organizowane są tam również widowiska oraz pokazy, m.in. Morskie Opowieści, czy Fire Show.

Na głodnych nie tylko ekstremalnych wrażeń, ale i nowych doświadczeń kulinarnych, czeka kilkanaście punktów gastronomicznych proponujących kuchnie z różnych stron świata.

To miejsce nie ma jeszcze żadnych opinii.

Bejo Place

Platforma BejoPlace to bezpłatne i innowacyjne narzędzie, przy pomocy którego znajdziesz udany przepis na weekend lub popołudnie ze swoją pociechą: park rozrywki, muzeum, centrum edukacji. Dzięki opcji lokalizacji szybko wyszukasz atrakcje znajdujące się w najbliższej okolicy, a dzięki rekomendacjom użytkowników wybierzesz miejsce, do którego naprawdę warto się wybrać.

Popularne kategorie

© Copyright Bejo Places Wszystkie prawa zastrzeżone
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.