Glinolandia

Strzegomska 216, 54-432 Wrocław
Udostępnij to miejsce

Dane kontaktowe

Lokalizacja

Glinolandia to pracownia ceramiczno-plastyczna przeznaczona zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zajęcia dostosowane są do wieku i umiejętności uczestników, dzięki czemu mogą w nich uczestniczyć już nawet 4-latki.


Warsztaty prowadzone są na zasadzie stymulującej zabawy, która wpływa na rozwój kreatywności, zdolności manualnych najmłodszych uczestników, koordynacji ruchowej oraz spostrzegawczości. Gliniane przedmioty, po wypale ich w piecu na koniec zajęć, można zabrać ze sobą do domu, gdzie będą doskonałymi dekoracjami i świetną pamiątką po udziale w warsztatach. Ceramiczne naczynia i figurki sprawdzą się również w roli prezentów.


Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, przy wykorzystaniu profesjonalnych materiałów.


To miejsce nie ma jeszcze żadnych opinii.

Bejo Place

Platforma BejoPlace to bezpłatne i innowacyjne narzędzie, przy pomocy którego znajdziesz udany przepis na weekend lub popołudnie ze swoją pociechą: park rozrywki, muzeum, centrum edukacji. Dzięki opcji lokalizacji szybko wyszukasz atrakcje znajdujące się w najbliższej okolicy, a dzięki rekomendacjom użytkowników wybierzesz miejsce, do którego naprawdę warto się wybrać.

Popularne kategorie

© Copyright Bejo Places Wszystkie prawa zastrzeżone
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.