DziecioLada

Skrzydlata 21a/1b, 54-129 Wrocław
Udostępnij to miejsce

Dane kontaktowe

  • Skrzydlata 21a/1b
    54-129 Wrocław
  • +48 797 787 242
  • poczta@dzieciolada.pl
  • 10:00 - 20:00

Lokalizacja

DziecioLada to wyjątkowa klubokawiarnia, która powstała specjalnie z myślą o rodzicach i ich pociechach. Oprócz tego, że serwowana jest tam prawdziwa włoska kawa, domowe ciasta, zdrowe sałatki, czy naleśniki przyrządzane na słodko lub słono, panuje tam przyjazna atmosfera, a na dzieci czeka mnóstwo atrakcji.


Lokal podzielony jest na cztery strefy. Poza miejscem, w którym rodzice mogą się zrelaksować i skosztować pysznych napojów i przekąsek, znajduje się tam wewnętrzny plac zabaw. W Małpim Gaju, przeznaczonym dla maluchów w wieku 2-12 lat, do ich dyspozycji jest tor przeszkód oraz zjeżdżalnia, przy pomocy której można dostać się do basenu z kolorowymi piłeczkami. Strefa Malucha to część dedykowana najmłodszym gościom kawiarni. W bezpiecznie urządzonej przestrzeni, dzieci mogą bawić się m.in. piankowymi puzzlami, mega klockami, czy piłeczkami w suchym basenie. Ostatnią strefą jest Kącik Kreatywny, w którym na pociechy czekają książeczki, tablica kredowa oraz zabawki pobudzające wyobraźnię.


Obiekt w pełni przystosowano do potrzeb rodziców z dziećmi. Do DziecioLady prowadzi podjazd dla wózków, natomiast w środku znajduje się przewijak oraz miejsce do karmienia piersią.


To miejsce nie ma jeszcze żadnych opinii.

Bejo Place

Platforma BejoPlace to bezpłatne i innowacyjne narzędzie, przy pomocy którego znajdziesz udany przepis na weekend lub popołudnie ze swoją pociechą: park rozrywki, muzeum, centrum edukacji. Dzięki opcji lokalizacji szybko wyszukasz atrakcje znajdujące się w najbliższej okolicy, a dzięki rekomendacjom użytkowników wybierzesz miejsce, do którego naprawdę warto się wybrać.

Popularne kategorie

© Copyright Bejo Places Wszystkie prawa zastrzeżone
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.