Wrocławska Fontanna Multimedialna

Wystawowa 1, 50-001 Wrocław
Udostępnij to miejsce

Dane kontaktowe

  • Wystawowa 1
    50-001 Wrocław
  • (71) 347 50 47
  • Fontanna działa od ostatniego weekendu kwietnia (czasem od pierwszego weekendu maja) do końca października

Lokalizacja

Największa fontanna w Polsce o powierzchni przekraczającej 1 ha, na którą składa się efektowna instalacja świetlna oraz aż 300 dysz - w tym m.in.: gejzery, dysze pieniące, mgielne, punktowe, palmowe a nawet dysze ogniowe!  Pokazy można oglądać z tarasu widokowego Wrocławskiego Centrum Kongresowego- prezentowane są codziennie od 10:00 do 17:00 (dzienne) oraz od 18:00 do 21:40 (wieczorne). Wodne widowisko zsynchronizowane jest ze starannie dobraną muzyką, spektakularnym oświetleniem oraz multimedialnymi animacjami dając niesamowite wrażenie artystyczne. Fontanna działa wyłącznie w sezonie wiosenno-jesiennym.

Bilety wstępu na taras po 5 zł są dostępne w punkcie z pamiątkami w Centrum Kongresowym, w godz. 12.30-21.30 w dniu pokazu. Nie ma możliwości rezerwacji biletów.  Aktualny harmonogram projekcji jest udostępniany na stronie http://www.wroclawskafontanna.pl/

To miejsce nie ma jeszcze żadnych opinii.

Bejo Place

Platforma BejoPlace to bezpłatne i innowacyjne narzędzie, przy pomocy którego znajdziesz udany przepis na weekend lub popołudnie ze swoją pociechą: park rozrywki, muzeum, centrum edukacji. Dzięki opcji lokalizacji szybko wyszukasz atrakcje znajdujące się w najbliższej okolicy, a dzięki rekomendacjom użytkowników wybierzesz miejsce, do którego naprawdę warto się wybrać.

Popularne kategorie

© Copyright Bejo Places Wszystkie prawa zastrzeżone
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.