Szlak Krasnali

śródmieście, 54-129 Wrocław
Udostępnij to miejsce

Dane kontaktowe

Lokalizacja

Zgodnie z jedną z najstarszych legend krasnale zawitały do Wrocławia aby przegonić złośliwego Chochlika, który uprzykrzał codzienne życie mieszkańcom miasta. W dowód wdzięczności władze zaprosiły pożyteczne skrzaty do zamieszkania w ówczesnych zaułkach miasteczka, w których pozostały do dziś. 

Wyprawa śladem wrocławskich krasnali to ciekawa propozycja na aktywne spełnienie wolnego popołudnia. Pełen rozmaitych atrakcji szlak - liczący ponad 340 krasnali - prowadzi nas przez najbardziej charakterystyczne elementy miasta. W zależności od kondycji i upodobań dziecka możemy wyruszyć w jedną z dziewięciu rekomendowanych przez miasto ścieżek m.in.:  śladem krasnalich atrakcji, spacer śladem sportowych krasnali, krasnale obiboki czy krasnalowe święta. Trasy są interaktywne, dostępne z poziomu bezpłatnej aplikacji Go Wrocławskie Krasnale. Aplikacja posiada również wbudowany radar krasnali, dzięki czemu możemy wyruszyć na samodzielne poszukiwanie wesołych skrzatów. To miejsce nie ma jeszcze żadnych opinii.

Bejo Place

Platforma BejoPlace to bezpłatne i innowacyjne narzędzie, przy pomocy którego znajdziesz udany przepis na weekend lub popołudnie ze swoją pociechą: park rozrywki, muzeum, centrum edukacji. Dzięki opcji lokalizacji szybko wyszukasz atrakcje znajdujące się w najbliższej okolicy, a dzięki rekomendacjom użytkowników wybierzesz miejsce, do którego naprawdę warto się wybrać.

Popularne kategorie

© Copyright Bejo Places Wszystkie prawa zastrzeżone
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.