Klub Dwulatka Urwisek

Wejherowska 28, 54-239 Wrocław
Udostępnij to miejsce

Dane kontaktowe

  • Wejherowska 28
    54-239 Wrocław
  • +48 609 871 870
  • od poniedziałku do piątku: 8:30 - 14:30
    sobota: 9:30 - 12:00

Lokalizacja

Centrum “Urwisek” to miejsce, w którym prowadzone są zajęcia dla najmłodszych dzieci. Sztandarowe warsztaty w klubie to Urwiskowe Zabawy Fundamentalne. Odbywają się one raz w tygodniu i trwają 1-1,5 godziny, w zależności od wieku maluchów. Dzieci uczestniczą w zajęciach razem z rodzicami lub opiekunami i z ich pomocą, a także pod czujnym okiem prowadzącego zajęcia, biorą udział w aktywnościach stymulujących wszystkie zmysły i poszerzających wiedzę o otaczającym świecie. Wspólna aktywność dzieci i dorosłych podczas szkoleń pozwala na budowanie silnej więzi między nimi i wspólne spędzanie czasu.


Poza Zabawami Fundamentalnymi, Klub Dwulatka Urwisek posiada w swojej ofercie także Ranki w Domowym Przedszkolu, czyli zajęcia, w czasie których maluchy bawią się i uczą w gronie rówieśników pod nieobecność rodziców.


To miejsce nie ma jeszcze żadnych opinii.

Bejo Place

Platforma BejoPlace to bezpłatne i innowacyjne narzędzie, przy pomocy którego znajdziesz udany przepis na weekend lub popołudnie ze swoją pociechą: park rozrywki, muzeum, centrum edukacji. Dzięki opcji lokalizacji szybko wyszukasz atrakcje znajdujące się w najbliższej okolicy, a dzięki rekomendacjom użytkowników wybierzesz miejsce, do którego naprawdę warto się wybrać.

Popularne kategorie

© Copyright Bejo Places Wszystkie prawa zastrzeżone
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.