Centrum Zabaw Figlarium

ul. Marywilska 44, 03-042 Warszawa
Udostępnij to miejsce

Dane kontaktowe

  • ul. Marywilska 44
    03-042 Warszawa
  • 519 703 618
  • warszawa@figlarium.pl
  • pn-pt: 11-20
    so – nd: 9-20

Lokalizacja

Obiekt zlokalizowany jest w centrum handlowym Marywilska 44 na Białołęce. Na dzieci czeka tu sporo zaskakujących atrakcji, jak tor przeszkód, zjeżdżalnia rolkowa czy wieża Spidermana z gumami do wspinania. Nie brakuje oczywiście klasycznych propozycji, jak labirynty, trampoliny, zjeżdżalnie, małpi gaj, basen z piłeczkami albo boiska sportowe. Działa tu także strefa rodzica, w której serwowana jest kawa i przekąski. Organizowane są urodziny, półkolonie oraz programy edukacyjne.

Na terenie obiektu znajduje się kawiarenka, w której rodzice mogą poczekać na bawiące się pociechy przy filiżance kawy lub herbaty. Są tam również telewizor, kolorowa prasa, stanowiska komputerowe oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. 

To miejsce nie ma jeszcze żadnych opinii.

Bejo Place

Platforma BejoPlace to bezpłatne i innowacyjne narzędzie, przy pomocy którego znajdziesz udany przepis na weekend lub popołudnie ze swoją pociechą: park rozrywki, muzeum, centrum edukacji. Dzięki opcji lokalizacji szybko wyszukasz atrakcje znajdujące się w najbliższej okolicy, a dzięki rekomendacjom użytkowników wybierzesz miejsce, do którego naprawdę warto się wybrać.

Popularne kategorie

© Copyright Bejo Places Wszystkie prawa zastrzeżone
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.