Kompleks Basenów Rehabilitacyjnych Muszelka

Balkonowa 2, 03-329 Warszawa
Udostępnij to miejsce

Dane kontaktowe

  • Balkonowa 2
    03-329 Warszawa
  • +48 22 674 10 68
  • muszelka@basen-muszelka.pl
  • od poniedziałku do piątku: 6:00 - 22:00
    od soboty do niedzieli: 8:00 - 22:00

Lokalizacja

Kompleks Basenów Rehabilitacyjnych Muszelka jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Warszawie. Na wszystkich, którzy chcą spędzić czas aktywnie albo zrelaksować się, w jednostce Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Targówek czekają baseny wypełnione wodą o najwyższych standardach czystości. 

Znajduje się tam basen sportowy z wyznaczonymi 7 torami do pływania, który dzięki zamontowanej windzie oraz specjalnej pochylni, przystosowany jest także do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obok zlokalizowany jest basen rehabilitacyjny wyposażony m.in. w urządzenia do masażu karku, ławę masującą oraz gejzer wodny. Na terenie obiektu skorzystać można również z wanny typu jacuzzi oraz dwóch rodzajów saun. 

To miejsce nie ma jeszcze żadnych opinii.

Bejo Place

Platforma BejoPlace to bezpłatne i innowacyjne narzędzie, przy pomocy którego znajdziesz udany przepis na weekend lub popołudnie ze swoją pociechą: park rozrywki, muzeum, centrum edukacji. Dzięki opcji lokalizacji szybko wyszukasz atrakcje znajdujące się w najbliższej okolicy, a dzięki rekomendacjom użytkowników wybierzesz miejsce, do którego naprawdę warto się wybrać.

Popularne kategorie

© Copyright Bejo Places Wszystkie prawa zastrzeżone
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.