Łazienki Królewskie w Warszawie

Agrykoli 1, 00-460 Warszawa
Udostępnij to miejsce

Dane kontaktowe

Lokalizacja

Łazienki Królewskie w Warszawie to historyczna letnia rezydencja króla Stanisława Augusta. Tworzą ją zabytki architektoniczne w klasycystycznym stylu oraz rozległe ogrody. Można tam odpocząć, relaksując się na łonie natury, wybrać na spacer z całą rodziną oraz zwiedzać obiekty muzealne. 

Zdumiewający Pałac na Wyspie, Stara Oranżeria z Królewską Galerią Rzeźby i Teatrem Królewskim, Pałac Myśliwski, czy Biały Domek to jedynie część dzieł architektonicznych, które podziwiać można na terenie parku.

Równie piękne, co dzieła sztuki, są ogrody, które je otaczają. Spacer alejkami wśród rozmaitych drzew, krzewów i kwiatów, zachwycają gości przebywających tam zarówno wiosną, jak i podczas letnich, czy jesiennych wędrówek.

Ogromną atrakcją są także koncerty, odbywające się latem pod Pomnikiem Chopina.

To miejsce nie ma jeszcze żadnych opinii.

Bejo Place

Platforma BejoPlace to bezpłatne i innowacyjne narzędzie, przy pomocy którego znajdziesz udany przepis na weekend lub popołudnie ze swoją pociechą: park rozrywki, muzeum, centrum edukacji. Dzięki opcji lokalizacji szybko wyszukasz atrakcje znajdujące się w najbliższej okolicy, a dzięki rekomendacjom użytkowników wybierzesz miejsce, do którego naprawdę warto się wybrać.

Popularne kategorie

© Copyright Bejo Places Wszystkie prawa zastrzeżone
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.