Centrum Nauki Kopernik

Wybrzeże Kościuszkowskie 20, 00-390 Warszawa
Udostępnij to miejsce

Dane kontaktowe

  • Wybrzeże Kościuszkowskie 20
    00-390 Warszawa
  • +48 22 596 4 100
  • info@kopernik.org.pl

Lokalizacja

Centrum Nauki Kopernik to przestrzeń przeznaczona dla ludzi z duszą odkrywcy. Zgromadzono tam ponad 450 eksponatów mających na celu pobudzanie kreatywności, inspirowanie do odkrywania świata oraz wyjaśnianie zjawisk zachodzących w otaczającym nas świecie.

Zwiedzanie wystawy prowokuje do myślenia i zadawania pytań nie tylko najmłodszych naukowców, ale także ich opiekunów. Kopernik jest odpowiednim miejscem dla gości w każdym wieku. Na dzieci czeka mnóstwo atrakcji, które pozwolą im uczyć się przez zabawę. Najmłodsi zaspokoją swoją ciekawość m.in. w galerii Bzz!, czy Majsterni, nieco starszym pociechom z pewnością spodoba się Teatr Robotów i Planetarium, a dla najstarszych dzieci przygotowywane są praktyczne laboratoria. Wszyscy mogą także spróbować swoich sił w programowaniu.

Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji, jakie czekają na odwiedzających to miejsce. Trudno też przyjrzeć się wszystkim eksponatom podczas jednej wizyty. Warto jednak podjąć wyzwanie i wrócić stamtąd z nową, fascynującą wiedzą.

To miejsce nie ma jeszcze żadnych opinii.

Bejo Place

Platforma BejoPlace to bezpłatne i innowacyjne narzędzie, przy pomocy którego znajdziesz udany przepis na weekend lub popołudnie ze swoją pociechą: park rozrywki, muzeum, centrum edukacji. Dzięki opcji lokalizacji szybko wyszukasz atrakcje znajdujące się w najbliższej okolicy, a dzięki rekomendacjom użytkowników wybierzesz miejsce, do którego naprawdę warto się wybrać.

Popularne kategorie

© Copyright Bejo Places Wszystkie prawa zastrzeżone
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.