Lokalizator rodzinnych atrakcji

Nadchodzi weekend, chcesz spędzić go całą rodziną i postanawiasz zabrać dzieci w jakieś naprawdę fajne miejsce. Najlepiej, by oprócz dobrej zabawy niosło ze sobą walory edukacyjne. Albo nie, dziś chcecie po prostu dobrze się bawić i zapomnieć o nauce. Tylko… gdzie jechać? Postanowiliśmy raz na zawsze rozwiązać ten problem!

Nowoczesna i bezpłatna platforma

Platforma Bejo to innowacyjne narzędzie, przy pomocy którego każdy rodzic będzie mógł znaleźć udany przepis na weekend lub popołudnie ze swoją pociechą: park rozrywki, muzeum, centrum edukacji. Dzięki opcji lokalizacji bez problemu wyszukasz atrakcje znajdujące się w najbliższej okolicy. Bez względu na to, gdzie w danej chwili będziesz się znajdować – w domu, w trasie, na urlopie.

Platforma ułatwi Ci planowanie wolnego czasu z dziećmi, a także pomoże w wybraniu najlepszej atrakcji. Rozwiązanie ma bowiem charakter dynamiczny i interaktywny: internauci mogą dodawać nowe miejsca, a także dawać im rekomendacje, komentować.

Platforma Bejo jest całkowicie bezpłatna. Patronem portalu jest marka Bejo, oferująca kolorową odzież i obuwie dla dzieci.

Bejo Place

Platforma BejoPlace to bezpłatne i innowacyjne narzędzie, przy pomocy którego znajdziesz udany przepis na weekend lub popołudnie ze swoją pociechą: park rozrywki, muzeum, centrum edukacji. Dzięki opcji lokalizacji szybko wyszukasz atrakcje znajdujące się w najbliższej okolicy, a dzięki rekomendacjom użytkowników wybierzesz miejsce, do którego naprawdę warto się wybrać.

Popularne kategorie

© Copyright Bejo Places Wszystkie prawa zastrzeżone
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.