Bejo - Have Fun

Bejo to marka jedyna w swoim rodzaju – tworzy produkty dla najmłodszych przez pryzmat branży sportowej. Połączenie rozwiązań, technologii i materiałów z odzieży sportowej z kolorowym, modnym designem pozwoliło jej stworzyć wyjątkową ofertę dla aktywnych dzieci i juniorów oraz atrakcyjną alternatywę dla znanych marek sportowych, produkujących odzież dla najmłodszych.

Sportowe rozwiązania i efektowne wzornictwo

Produkty Bejo wyróżniają się wyrazistą kolorystyką, efektownymi połączeniami barw, bogactwem wzorów i nadruków oraz bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Wytrzymałe materiały idą w parze z niezwykłą dbałością o detale i funkcjonalnymi rozwiązaniami, zapewniającymi komfort młodym użytkownikom. Marka ogromną wagę przywiązuje również do bezpieczeństwa dzieci, co przekłada się na stosowanie wyłącznie ściśle wyselekcjonowanych komponentów.

Bejo Place

Platforma BejoPlace to bezpłatne i innowacyjne narzędzie, przy pomocy którego znajdziesz udany przepis na weekend lub popołudnie ze swoją pociechą: park rozrywki, muzeum, centrum edukacji. Dzięki opcji lokalizacji szybko wyszukasz atrakcje znajdujące się w najbliższej okolicy, a dzięki rekomendacjom użytkowników wybierzesz miejsce, do którego naprawdę warto się wybrać.

Popularne kategorie

© Copyright Bejo Places Wszystkie prawa zastrzeżone
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.