Se-ma-for Muzeum Animacji

Henryka Sienkiewicza 100, 90-357 Łódź
Udostępnij to miejsce

Dane kontaktowe

  • Henryka Sienkiewicza 100
    90-357 Łódź
  • +48 512 011 071
  • muzeum@se-ma-for.com

Lokalizacja

Se-Ma-For to miejsce, w którym zarówno najmłodsi, jak i dorośli mogą przenieść się do zaczarowanej krainy bajek. Jest to jedno z nielicznych studiów na świecie, gdzie wciąż powstają filmy animowane.

Odwiedzający niezwykłe Muzeum Animacji mają okazję przypomnieć sobie historie Misia Uszatka, Colargola, czy Pingwina Pik-Poka, poznać nowe postacie, a następnie stworzyć swoją własną animację. Można skorzystać tam też z zajęć tanecznych, muzycznych, wykonać ludową wycinankę albo nawet własny wynalazek. Nie będą nudzić się także wszyscy młodzi duchem, którzy podczas specjalnych warsztatów mogą udowodnić dzieciom, że „Życie zaczyna się po sześćdziesiątce”.

Wizyta w SMA nie mogłaby się obyć bez obejrzenia jednej z produkcji wywodzących się ze studia. Kto wie, może bohaterowie znanych bajek zaszczycą widzów na sali projekcyjnej swoją obecnością? To jednak nie koniec niespodzianek, na odwiedzających czeka także zaczarowana kawiarnia, w której czas płynie zupełnie inaczej.

To miejsce nie ma jeszcze żadnych opinii.

Bejo Place

Platforma BejoPlace to bezpłatne i innowacyjne narzędzie, przy pomocy którego znajdziesz udany przepis na weekend lub popołudnie ze swoją pociechą: park rozrywki, muzeum, centrum edukacji. Dzięki opcji lokalizacji szybko wyszukasz atrakcje znajdujące się w najbliższej okolicy, a dzięki rekomendacjom użytkowników wybierzesz miejsce, do którego naprawdę warto się wybrać.

Popularne kategorie

© Copyright Bejo Places Wszystkie prawa zastrzeżone
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.