Park Linowy Trollandia

Karbowa 55, 43-300 Bielsko-Biała
Udostępnij to miejsce

Dane kontaktowe

 • Karbowa 55
  43-300 Bielsko-Biała
 • 661 110 033
 • parki@parkilinowe.pl
 • Funkcjonowanie parku jest uzależnione od warunków pogodowych.
  KWIECIEŃ, PAŹDZIERNIK - WEEKENDY 10.00-18.00
  MAJ, WRZESIEŃ - CODZIENNIE 10.00-18.00
  CZERWIEC, LIPIEC, SIERPIEŃ – CODZIENNIE 10.00-19.00

Lokalizacja

Miejsce rodzinnej zabawy, zlokalizowane na terenie Ośrodka Rekreacyjno- Narciarskiego „Dębowiec”. Najmłodsi uczestnicy mogą wyszaleć się na terenie mini parku, znajdującego się na bezpiecznej wysokości 1,5-2 m. Proste przeszkody, zwiększona liczba instruktorów oraz siatek zabezpieczających zapewnią bezpieczeństwo i wygodę zabawy. W zależności od umiejętności starszych uczestników na terenie parku funkcjonują trzy trasy odpowiadające kolejnym poziomom trudności. Są dostępne również dla dzieci od 8 roku życia pod warunkiem wyciągnięcia ręki na wysokość 1,6 m.

-trasa niebieska, znajdująca się na wysokości 5 m. Trasa wyposażona w dodatkowe przeszkody, podnoszące stopień jej trudności
-trasa czerwona, zlokalizowana pomiędzy 6 a 9 metrem. Aby do niej przystąpić niezbędne jest pokonanie dwóch poprzednich tras.
-trasa zielona, znajdująca się 3 m ponad ziemią, złożona m.in. z ściany wspinaczkowej, platform i mostów

Poszukiwacze ekstremalnych wrażeń mogą skorzystać z dodatkowej atrakcji, jaką jest diabelskie wahadło. Podstawą huśtawki są szelki przymocowane do sprężystej liny a sama konstrukcja przypomina nieco skok na bungee. Każde wejście na trasę poprzedzone jest krótkim instruktażem dot. korzystania ze sprzętu asekuracyjnego. Ze względu na bezpieczeństwo najmłodszych dodatkowym zabezpieczeniem jest brak możliwości całkowitego odpięcia się od liny bez pomocy osoby nadzorującej.
Klientom parku linowego przysługuje bezpłatne miejsce parkingowe. Istnieje możliwość zorganizowania wycieczki klasowej/urodzin.
To miejsce nie ma jeszcze żadnych opinii.

Bejo Place

Platforma BejoPlace to bezpłatne i innowacyjne narzędzie, przy pomocy którego znajdziesz udany przepis na weekend lub popołudnie ze swoją pociechą: park rozrywki, muzeum, centrum edukacji. Dzięki opcji lokalizacji szybko wyszukasz atrakcje znajdujące się w najbliższej okolicy, a dzięki rekomendacjom użytkowników wybierzesz miejsce, do którego naprawdę warto się wybrać.

Popularne kategorie

© Copyright Bejo Places Wszystkie prawa zastrzeżone
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.